La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1075 Culés

Tworzę kulę Gengi Dama, która ma zniszczyć PSG i sciągnąć do nas de Ligta. Każdy zielony herb to jak podniesione ręce i oddana energia dla klubu.

@masq Stary zmień pracę, bo sfiksujesz z tymi pigułami w aptece :)

@masq A zezwolenie episkopatu jest?

@masq Niech się już skończą te upały..

@masq Genki*

Azi

@masq jeszcze 1500 herbów a idę jutro do roboty w sukience kurła!!!

@masq masz mój miecz.

@masq Za samo zniszczenie PSG już bym dał :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

Ronaldinho zadebiutował w barwach reprezentacji Brazylii występując w zwycięskim spotkaniu "Canarinhos" przeciwko Łotwie (3-0).