La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1221 Culés

41

Piątek: "Mamy szacunek do każdego przeciwnika, wiadomo jaka w Izraelu jest polityka i zachowałem się z
szacunkiem do rywala. Tym razem tego nie zrobiłem, ale w następnych meczach już na pewno do tego wrócę." [Łączy nas piłka]

0

@BarcaInfo Ma ktoś linka z trybun? Oba które widziałem pokazywały, ze Piątek wykonał cieszynke ale niestety jedno było z boku a jedno z tylu. W TV pokazano tylko jak Piątek wstaję z kolan. Teraz nie mogę znaleźć ani pierwszego ani drugiego ani w ogóle żadnego filmu z trybun.

24

@Vaven Skoro sam Piątek mówi, że nie zrobił to chyba jakieś przerobione filmiki widziałeś.

3

@BarcaInfo Kapitan Izraela Bibars Natcho przed meczem: "Pochodzę z rodziny, która wie, co to zagłada. Jesteśmy świadomi przeszłości i będziemy starali się wygrać to spotkanie". Jak słusznie zauważył @Cochise, bardzo niestosowny jest tu spójnik "i". O tym to żadne media się nawet nie zająknęły, ale o koszulce Samuela Pereiry z numerem 88 (jego rok urodzenia) czy użyciu przez ŁNP słowa "pogrom" to już od razu kwik. Samemu Piątkowi się nie dziwię, bo w dobie chorej poprawności lepiej mieć spokój, niż żeby na drugi dzień czytać o sobie w gazetach, że wykonało się gest rozstrzeliwania Izraelczyków.

0

@Vaven na Twitterze szkolnikowskiego jest gdzieś filmik z innej kamery, bo TVP przelaczylo na ławkę i poszła w wkręta że umyślnie ją zmienili kiedy piątek wykonuje cieszynke, sam w to uwierzyłem z resztą ale wątpliwości rozwial

0

@BarcaInfo Umiesz czytać ze zrozumieniem? I właśnie znalazłem to czego szukałem. W TV zostało to urwane a na youtube wszystko znika. Z tej perpektywy widać, że wykonał cieszynkę ale bez rewolwerów. https://streamable.com/8v1ip
Swoja drogą skoro taki jesteś do przodu z piłką nożną to powinieneś wiedzieć co piłkarze mówią a co robią. Na naszym podwórku chociażby święty Błaszczykowski i koszulka meczowa u Wojewódzkiego.

0

0

@Vaven, a następni nie czytają tylko ślepo chyba polecają. Ale czuje, że rymuje ;)

6

@BarcaInfo Nas tez rozstrzeliwano i czy robimy z tego nasz "znak firmowy"? Poprawnosc polityczna zaszla o wiele za daleko.
Zreszta to juz widac nawet na tej stronie, gdzie admini kasuja wszystkie zartobliwe komentarze byleby nie urazily kogos przewrazliwionego.

« Powrót do wszystkich komentarzy