La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1317 Culés

0

Śledzi ktoś ligę niemiecką? Jak oceniacie Kaia Havertza? Czy Barcelona nie powinna rozważyć ściągnięcia tego piłkarza, patrząc na to jak bezpłciowa jest nasza pomoc i ile daje nam w ofensywie?

konto usunięte

3

@Krzysiek723 Może i powinna, ale znając realia Bundesligi to pewnie już jest od 20 lat dogadany z Bayernem.

1

@Krzysiek723 Dajmy szansę naszym bo wywalmy na Havertza kupę kasy od tak i okaże się że nie pasuje. W sumie z tego co widziałem fajne liczby robi w Leverkusen Ale mamy Aleñe, Puiga więc wolał bym jednemu z nich dać szansę.

0

@Krzysiek723 Havertz jest świetny, aczkolwiek nie wiem czy jest u nas miejsce dla niego. Zresztą kosztowalby pewnie ze 120 mln.

0

@Coutinho007 a on nie jest prawym obrońcą?

0

@Buksza O kogo pytasz???

konto usunięte

0

@Buksza ofensywnym pomocnikiem

0

@Coutinho007 Havertza, ale już tam @Lord_Vader wyjaśnił

0

@Lord_Vader To mi się pomieszało coś, dzięki

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?