La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1537 Culés

21

Bardzo chciałbym w obecnej kadrze Barcelony kogoś takiego jak Neymar. Kogoś kto będzie mógł czarować swoją grą, kto zrobi coś z niczego i będzie potrafił pociągnąć zespół, gdy na boisku zabraknie Messiego. Bez takiego zawodnika ciężko będzie wygrać Ligę Mistrzów.

Liczę, że ktoś taki pojawi się wkrótce w Brazylii. Teraz pojawił się João Pedro. Oby dalej strzelał. Liczę też, że uda się zatrzymać w klubie Ansu Fatiego, który ma ogromny potencjał.

0

@ViscaBarca123 W Neymara nie wierze, nie przy relacjach Barcelony z PSG, przyjdzie pewnie Griezmann i zmiennik dla Alby i tyle będzie transferów w tym sezonie, no chyba że odejdzie ktoś z dwójki Coutinho / Dembele

2

@sewciu50 Przyjście Griezmanna = odejście Cou lub Dembele.

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 takich graczy nie ma na rynku niestety może jeszcze Hazard, ale on wybrał/wybierze RM. Czy masz kogoś na myśli konkretnego? Mówie o ogranych i realnych celach transferowych

0

@ViscaBarca123 Ja bym chciał żeby zawitał ktoś taki jak Thiago.

0

@ViscaBarca123 Nie ty jeden byś chciał kogoś takiego. Mam nadzieję, że trafi się ktoś taki równie genialny Ale z chłodniejszą głową no i zarząd musi zadziałać a nie odpuścić na rzecz Realu znowu jak to było z Rodrygo...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?