La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1273 Culés

5

Nie wiem czemu ale jestem bardziej wkurzony, niż wtedy kiedy Real wygrał LM

7

@Momalsino Naprawdę bardziej nie lubisz The Reds? Mnie 4 z rzędu LM Śmietan by dobiła.

1

@Kamiloza91 Bardziej dobija mnie fakt, ze to była najłatwiejsza edycja od lat i z takim składem powinnismy ja wygrać... jakbyśmy się nie skompromitowali po zaliczce 3-0 to byśmy dzisiaj świętowali LM... w poprzednich edycjach nawet jakbyśmy wyeliminowali Romę, Juventus czy Atletico to nie bylibyśmy pewni czy damy radę później...

0

@Momalsino Pewnie dlatego, że Liverpool w żadnej minucie tego finału nie przypominał tej drużyny, którą oglądaliśmy w dwumeczu z Barceloną.

1

@Momalsino Tak pomyślałem, jeśli tak to spoko. Ja po prostu już długo kibicuje LM i to cieszy. Ny niestety zostajemy z pucharem frajerstwa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?