La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1350 Culés

1

Pozwole sobie przeprowadzić qiuz na zasadzie dokończ zdanie. Myśle, że będzie ciekawie, bez wulgaryzmów prosze. 
Barcelona jest dla Ciebie (...)?Dzis Liverpool wygra LM, ponoeważ (...)?Dziś Tottenham wygra LM, ponieważ (...)?Kibicuje Barcy od (...)?Najlepszy trener na świecie to (...)?Mam szacunek do kibiców Realu, ponieważ (...)?Futbol to moja pasja, bo (...)?Nie chce Grieznanna w Barcelonie, bo (...)?Z Realu na szacunek zasługuje (...)?J.Alba irytuje mnie, ponieważ (...)?Ernesto Valverde to (...)?Znam się na piłce, ponieważ (...)?Nie znam się na piłce ponieważ (...)?Najlepszy obrońca świata to (...)?Złotą piłkę wygra w 2019r (...)?Piłka nożna to prosta gra, bo (...)?Piłka nożna to skomplikowana gra, bo (...)?Sprawdziłbym się jako trener, ponieważ (...)?Moje życie bez piłki byłoby (...)?

konto usunięte

6

@AmigoBlancos Barcelona jest dla mnie ciężką miłością. Dzis Liverpool wygra LM, ponieważ Mo Salah się wywróci w polu karnym. Dziś Tottenham wygra LM, ponieważ Mo Salah wywróci się w polu karnym, ale będzie VAR. Kibicuje Barcy od kiedy wygrywają. Najlepszy trener na świecie to mój ukochany Erneste. Mam szacunek do kibiców Realu, ponieważ wolę zwierzęta od ludzi (z dynstansikiem). Futbol to moja pasja, bo nie mogę publicznie ujawniać że jestem mangoz**&%ebem. Nie chce Grieznanna w Barcelonie, bo już mamy jednego Fortnite'a. Z Realu na szacunek zasługuje Raul. J.Alba irytuje mnie, ponieważ jest za dużo by wymieniać. Ernesto Valverde to jedna z moich waifu. Znam się na piłce, ponieważ JESTEM NA LA RAMBLII. Nie znam się na piłce ponieważ JESTEM NA LA RAMBLII. Najlepszy obrońca świata to aktualnie Van Dijk, chyba. Złotą piłkę wygra w 2019r Maszyna, bo dzięki niemu Juventus utrzymał się w Serie A i wygrali ligę. Piłka nożna to prosta gra, ponieważ nawet taki Ramos gra na topie. Piłka nożna to skomplikowana gra, bo jest Messi. Sprawdziłbym się jako trener, ponieważ umiem powiedzieć kto na sprzedaż i co trener robi źle. Moje życie bez piłki byłoby kilka lat dłuższe.

0

@AmigoBlancos Barcelona jest dla mnie klubem marzeń. Liverpool wygra, ponieważ grają najlepsza piłkę przez cały sezon. Tottenham nie wygra. Kibicuje Barcy odkąd zagrałem w Fifę 07. Najlepszy trener to Guardiola. Mam szacunek do kibiców realu bo każdemu należy się wzajemny (chyba ze Ramos). Futbol to moja pasja ponieważ od małego dziecka zawsze piłkę miałem przy sobie. Nie chcę Griezmanna za te jego chore szopki no i według mnie nie jest wart 120mln. Z Realu na szacunek zasługuje Benzema, każdy z niego bekę cisnął a okazuje się drugim (?) Najlepszym strzelcem ligi w momencie gdy Real jest padaką. Alba irytuje mnie swoim zachowaniem na boisku typu symulki, jako piłkarz jest świetny. Valverde to trener, który był przez większość ludzi lubiany do czasu meczu z Liverpoolem, potem już każdy zapomniał jak wyciągnął klub z bagna w 2017, ale i tak sądzę, że powinien pożegnać się powoli z ławka, bo to co się wydarzyło ostatnio już lekko go chyba przerosło. Najlepszym obronca jest Van Dijk. Złota piłka wraca do Leo. Nie jest prosta grą. Nie sprawdziłbym się jako trener ponieważ jestem za miękki. Życie bez piłki byłoby pewnie inne gdyż zainteresowalbym się czymś innym.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?