La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1458 Culés

2

Bartomeu nie rozumie tego, że już zmarnował olbrzymi potencjał w postaci Messiego w drużynie i nie przełożył go na zdobywane trofea, szczególnie w Lidze Mistrzów. Na krajowym podwórku rozwalił system, ale wszyscy chcą tej cholernej Ligi Mistrzów, on miał Messiego, miał Neymara, miał pieniądze po Neymarze i nie potrafił tego przełożyć na sukces w Europie. Valverde już dwa razy pomylił się w kluczowych momentach, został frajerem na miarę Unaia Emeryego z PSG, a ten Ernesta trzyma twardo na stołku, Ernesta, którego właściwie nikt nie popiera, oprócz jego ludzi w drużynie. To nie tak, że Valverde powinien odejść wyrzucony na zbity pysk. EV zasługuje na godne pożegnanie, uścisk dłoni i miejsce w historii klubu, ale jego czas się skończył. On wydobył zespół z dupy, w której się znalazł po odejściu Neymara, ale od tamtego czasu nie potrafił popchnąć tego do przodu, wprowadzić młodzieży itd. Dziś jest czas na zmianę, czas Messiego powoli dobiega końca, a klub na ten moment nie jest ani trochę przygotowany (Dembele go nigdy nie zastąpi). 

0

@panczo miał Nejmara?

0

@Iberatista miałem na myśli, że przez trzy sezony bodaj Neymar był w Barcelonie, a Ligę Mistrzów trio MSN wygrało zaledwie raz ...

0

@panczo Myślałem, że miałeś na myśli Valverde.

0

@Iberatista Nie nie :) podsumowałem ogólnie Bartomeu i jego politykę, a raczej jego wyniki i trofea. 

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?