La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1494 Culés

13

Może i z Evertonem się nie udało Martinezowi, ale przeszedł do The Toffees z Wigan, z którym wygral któryś z pucharów w Anglii i grał w LE. W Evertonie widać, że chciał coś pokazać, ale nie wyszło. Belgia spisuje się dobrze za jego kadencji i skoro potrafi zarządzać Hazardem, de Bruyne czy Kompanym to tak samo będzie umiał zarządzać Messim, Suarezem czy Pique. Może daleko idące wnioski, ale mógłby byc to na pewno bardzo ciekawy "trenerski" transfer w oczekiwaniu na Xaviego. I wydaje się też żywszym trenerem niż pan Ernest, a jego drużyny prezentują żywszy futbol.

3

@messiistheking w evertonie chciał stworzyć coś większego, druzyne dobrze operująca piłka, grająca fajny ofensywny futbol. Niestety z tamta kadra mu to zupełnie nie wypaliło mimo niezłego początku. U nas może jego wizja się spełnić 

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?