O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2998
  • Liczba komentarzy 314
  • Polecenia 828

Komentarze

1

Jeśli chcecie posłuchać mądrych komentarzy po meczu to o 23 jest na Canale+Sport program News+ i dziś na żywo po meczu rozmawiali ze sobą Rafał Dębiński i Rafał Nahorny, czyli eksperci ligi francuskiej i angielskiej. Od razu się przyjemniej słuchało niż jakiejś kuchni na Polsacie.

0

@kkbarca na początku mówi Dest :D

0

A pomyśleć, że ten komentator wchodzący nie powiem gdzie Realowi dostał telekamere...

0

@Chwytak typowy tytuł artykułu pod kliknięcia, chodzi o to w tej szopce, że akademia postanowiła zamienić kolejność i najpierw dała najlepszy film a potem najlepszego aktora i wszystko się wydawało ze to pod Bosemana (zwłaszcza ze dostał Złoty Glob) a tu niespodzianka - jak dla mnie słabe zachowanie akademii
Filmu Ojciec nie widziałem, ale ma rewelacyjne recenzje, rola Hopkinsa tez, wiec pewnie Oscar zasłużony

0

Ostatnią odpowiedź na pytanie można skomentować klasycznie:
Oj +1 Panie Trenerze

Zobacz wszystkie

42

Dla kibiców Realu powinni pokazywać reklamę "How was Catalonia?" XD

39

Bardzo mi przeszkadza to, że w składach na ten sezon pomija się (czy w mediach, czy przez kibiców) Rafinhę. Solidny pomocnik, mogący grać na skrzydle, członek wyjściowej 11stki w pamiętnej remontadzie z PSG, a do tego wychowanek Barcy...

29

Uważam, że duet na środku obrony Mascherano-Mathieu nie ma racji bytu. Pamiętam jak razem grali w 2014 roku we wrześniu vs PSG i Barca straciła 3 bramki m.in. po błędach w defensywie i już nie pamiętam czy później Lucho dawał ich do gry razem. Wczoraj oboje robili błędy w ustawieniu itp. A Aleix udowodnił, że następny mecz zagra w CdR, bo Sergi zjada go na śniadanie. Digne chyba najbardziej na plus z obrońców, choć też szału nie ma, ale widać, że coraz bardziej rozumie filozofię Barcy.
Roberto-Pique-Umtiti-Alba - tak powinna wyglądać podstawowa formacja obronna i mam nadzieję, że taką zobaczę w meczu z Celticiem ;)

27

Prezes Guangzhou - PG
Mistrz Barto - MB
Lato 2017
MB: konicziła ziomek, chce Paulinho, ale za mniej niz 40 mln
PG: niestety nie mogę, ale jedyne co mogę zrobić to sprzedać Ci go za 40, a po roku go wypozyczymy, a po 2 latach MOŻE za niego zapłacimy 50, zgoda?
MB: o kurde, jaka okazja, done deal
#MistrzBarto #wtf

26

Nie chciałbym z Laskowskim grać w państwa miasta, bo bym przegrał XD