- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 657 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 657 Culés
12
Dobra na nowej La Rambli siedzę już praktycznie cały dzień, z małymi przerwami, a więc moje subiektywne podsumowanie.
Co mi się podoba - Prawie wszystko, a najbardziej to, że można oznaczać więcej ludzi w jednym poście. Na początku nie podobał mi się układ strony, ale się przyzwyczaiłem i teraz dochodzę do wniosku, ze wygląda to dobrze i jest bardzo funkcjonalne. Na duży plus dla mnie informacje z tiki taki, o których zawsze zapominałem w poprzedniej wersji.
Co mi się nie podoba - przede wszystkim rozwinięte linki z Twittera czy innych portali. Współczuję tym, którzy muszą oszczędzać internet. Druga sprawa, to główne newsy według mnie są tu niepotrzebne.
W każdym razie świetna kolosalna robota @Robertinho i spółka. Naprawdę wielki szacunek za to co zrobiliście.
P.S. To jest moja subiektywna ocena i nie będę o niej dyskutował.
P.S.2 I zapomniałem o najważniejszym. Nowa La Rambla jest prawie taka ładna jak @sidzej
4
@Odesseiron To ja też subiektywnie dodam, żeby nie spamować w osobnym poście, że wszystko jest niemal idealnie, jedynie co moim zdaniem wymaga poprawki to opcjonalne rozwijanie sobie linków dla zainteresowanych jak słusznie zauważył kolega wyżej, przerzucenie jednak Gorących Dyskusji na drugą stronę bo jest to nienaturalne położenie jak dla mnie (i z tego co czytałem to nie tylko dla mnie), trochę jak wersja dla mańkutów, tak poza tym znakomicie się to wszystko prezentuje, strona nabrała życia, upragnione multi-oznaczanie, możliwość obejrzenia filmiku bez przekierowywania do źródła materiału, od czasu do czasu element typu wywiad z Aleną, oddzielenie od siebie postów co dodało dużo przejrzystości, no i zacząłem wreszcie czytać tiki-take bo fajnie się tutaj pomiędzy przeplata, duży szacunek, żadna inna strona dla kibiców nie ma nawet startu.
0
@Odesseiron La Rambla jest od niej ładniejsza :)
5
@fcbarcafan19 Zgłaszam za kłamstwa.
1
@sidzej Kłamstwa i pomówienia.
0
@Odesseiron Wątpie żeby w dzisiejszych czasach ktoś musiał się martwić tym, że obrazki na stronie sie automatycznie wczytują. A film przecież ci sie nie ściągnie dopóki nie wciśniesz play :)
0
@Striker Nie wiem, nie raz słyszałem, że ludziom neta w telefonie braknie przez jakieś filmiki. Nie znam się w sumie na tym.