La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1342 Culés

Miał ktoś kiedyś problem z za bardzo kopcącym samochodem?

@Theodore_Bagwell Tak. Zamiast opałowego zacząłem tankować ropę z CPNu i problem się rozwiązał.

@ściah Bardzo śmieszne.

@Theodore_Bagwell Może olej bierze ? Lub zbyt wysokie dawki dostaje ?

@kordyl1010 Mi do mechanika daleko i dla mnie to czarna magia. Od razu niech ktoś napisze ile trzeba by zabulic za naprawę mniej więcej.

@Theodore_Bagwell Na jaki kolor kopci? Niebieski, biały czy czarny?

@Geble Niebieski

@Theodore_Bagwell To masz kilka opcji, między innymi spalanie oleju silnikowego, który na skutek jakiejś awarii dostaje się do komory spalania. Bardzo prawdopodobna jest też awaria turbo, jeśli takowe posiadasz. W ogóle co to za motor tam siedzi u Ciebie? Kopciuch, czy benzyna?

@Theodore_Bagwell Na spokojnie. Wiem że wyluzowany jesteś i miałem nadzieję, że się uśmiechniesz pod nosem. ;)

@Geble Benzyna. A jeśli to spalanie oleju to ile może kosztować naprawa mniej więcej? Orientujesz się?

@Theodore_Bagwell Dopóki ktoś nie zajrzy pod maskę to można gdybać. Zależy, czy uszczelniacze zaworowe nie są szczelne, czy może to tłoki już są zapieczone. Ten dym masz zaraz po odpaleniu, czy jak dasz mu w gary to masz za sobą zasłonę dymną?

@Theodore_Bagwell Napisz jakie auto, nikt nie jest wróżbitą

@Geble Jak się wcisnie gazu.

@bartek55559 Golf 4 silnik 1.6

@Theodore_Bagwell Czyli turbo nie ma, jeśli po wciśnięciu gazu to prawdopodobnie wymienić trzeba pierścienie tłokowe. Na oko, strzelam. Pierścieni masz 12, jeden to koszt około 30zł plus pewnie 300-600 za wymianę, zależy od warsztatu. Ale tak jak mówię, nie ma pewności. Równie dobrze mogą to być twarde uszczelniacze zaworowe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

przed meczem ligowym z Villarreal na Camp Nou (3-3), podczas specjalnie przygotowanej ceremonii Carles Puyol uniósł w górę 17. w historii klubu Puchar Mistrza Hiszpanii.