- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1440 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
30 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
80 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1440 Culés
7
Mamy najlepszy skład od lat, piłkarze byli wypoczęci, nic Valverde nie usprawiedliwia. Drugi rok z rzędu to samo, szkoda że Salah i Firmino nie grali to może nasi inaczej by do tego spotkania podeszli, oni chyba kur*a myśleli, że ten Origi piłki kopnąć nie umie ehh szkoda gadać. Nie chce nawet myśleć co by było gdyby naszym trenerem był Klopp, każdy miałby przed meczem z nami pełne gacie. Zawodnicy wczoraj dali d*py ale to trener ustala taktykę i to on jest głównym motywatorem zespołu!! Piłkarzy mamy wspaniałych mówię wam gdybyśmy byli teraz pod skrzydłami Pepa lub Kloppa to zmiażdzylibyśmy wszystkich w tej edycji LM. Mam też coraz większe podejrzenia, że to Valverde zepsuł Coutinho. Szkoda, że tak zje*ał sprawę, bo już mu ufać zacząłem. Jezu tak bardzo mi szkoda Leo pomimo, że do niego też poniekąd mam pretensje za ten mecz, ale tyle razy nam w tym sezonie skórę ratował, że nie mogę mu nie wybaczyć...
1
@Michaelo20000 gdyby babcia wąsy miała to by dziadkiem była. skonczcie wreszcei to gdybanie
1
@Michaelo20000 Tak po to pewnie Valverde kazał piłkarzom nie biegac i podać przeciwnikom piłki.
0
@Michaelo20000 Najlepszy skład od ilu lat? W 2015 mieliśmy nieporównywalnie mocniejszą kadrę. Nawet zmienników.
0
@Michaelo20000 Tylko Valverde, Valverde i Valverde, ku*wa ileż można. MENTALNOŚĆ - tego brakuje tym Panom, którzy znaleźli się wczoraj na murawie.
0
@Catalanian1991 a kto ma przekazać te mentalność i motywację jak nie trener?