La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1440 Culés

konto usunięte

7

Mamy najlepszy skład od lat, piłkarze byli wypoczęci, nic Valverde nie usprawiedliwia. Drugi rok z rzędu to samo, szkoda że Salah i Firmino nie grali to może nasi inaczej by do tego spotkania podeszli, oni chyba kur*a myśleli, że ten Origi piłki kopnąć nie umie ehh szkoda gadać. Nie chce nawet myśleć co by było gdyby naszym trenerem był Klopp, każdy miałby przed meczem z nami pełne gacie. Zawodnicy wczoraj dali d*py ale to trener ustala taktykę i to on jest głównym motywatorem zespołu!! Piłkarzy mamy wspaniałych mówię wam gdybyśmy byli teraz pod skrzydłami Pepa lub Kloppa to zmiażdzylibyśmy wszystkich w tej edycji LM. Mam też coraz większe podejrzenia, że to Valverde zepsuł Coutinho. Szkoda, że tak zje*ał sprawę, bo już mu ufać zacząłem. Jezu tak bardzo mi szkoda Leo pomimo, że do niego też poniekąd mam pretensje za ten mecz, ale tyle razy nam w tym sezonie skórę ratował, że nie mogę mu nie wybaczyć...

konto usunięte

1

@Michaelo20000 gdyby babcia wąsy miała to by dziadkiem była. skonczcie wreszcei to gdybanie

1

@Michaelo20000 Tak po to pewnie Valverde kazał piłkarzom nie biegac i podać przeciwnikom piłki.

konto usunięte

0

@Michaelo20000 Najlepszy skład od ilu lat? W 2015 mieliśmy nieporównywalnie mocniejszą kadrę. Nawet zmienników.

0

@Michaelo20000 Tylko Valverde, Valverde i Valverde, ku*wa ileż można. MENTALNOŚĆ - tego brakuje tym Panom, którzy znaleźli się wczoraj na murawie.

konto usunięte

0

@Catalanian1991 a kto ma przekazać te mentalność i motywację jak nie trener?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?