La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1213 Culés

0

Po tym wszystkim co stało sie wczoraj i z jakiego klubu kupujemy zawodników nie chce zwycięstwa Ajaxu w LM. Finał tak, zwycięstwo nie. Niech posmakują tego czegoś ale niech przyjdą głodni.

5

@rafik300010 Cou przychodził niby taki głodny i wyszło jak wyszło :/

konto usunięte

0

@rafik300010 O czym ty mówisz człowieku ,co to za żałosna polska mentalność ,trzeba im z całego serca życzyć ,żeby w tym sezonie wygrali LM bo zasługują na to jak nikt .Dla wielu chłopaków może być to jedyna taka szansa w karierze (dla de Jonga w najbliższych sezonach napewno) .

0

@Coutinho007 Ale Cou nigdy nie był nawet w półfinale. On to niech znowu zmieni numer bo ta 7 u nas to jakaś felerna jest.

0

@rafik300010 Nie ty jeden widzę to zauważyłeś. Pedro jak założył 7 wiadomo co było, Villa, Arda, Saviola, Eidur i chyba Larsson. To tylko świadczy o tym co to za numer u nas po figo

0

@Coutinho007 Bo miał 14 to miał wszystko asysty, gole z prawego skrzydła, z lewego. Teraz ma 7 i ma wielkie nic. Ostatni co jeszcze sobie radził z tym numerem to chyba Villa ale tez tylko w pierwszym sezonie bo pózniej kontuzja i zjazd.

0

@rafik300010 A no właśnie :/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?