- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1364 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
draxidox
10
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1364 Culés
0
Miałem dziś kilka głupich snów ale widzę, że ten jeden koszmar to była prawda. Prawda bolesna niestety. W takim momencie, gdzie finał był już na "siema" to tutaj jeden cios, drugi, trzeci i czwarty prosto w serducho. Mówi się trudno? Mówi się. Przez zaciśnięte usta ale trzeba to powiedzieć. Nie jestem specjalistą od tego co zawiodło. Wg mnie dwa głupie błędy Alby były nie do przewidzenia. Chciałem, żeby w tym meczu zaatakowali jak pies któremu dało się żarcie i gdy podchodzisz on zaczyna warczeć "to moje. nie dostaniesz tego". Wyszliśmy jednak na małego Yorka, który szczeknął raz drugi i poszedł sobie poleżeć. Finał LM obejrzy w TV. Nie umniejszam też Liverpoolowi. Zagrali dobrze. Pierwszy mecz już mógł inaczej się zakończyć. Kolejny raz trzeba sobie wbić do głowy, że nie ma rzeczy nie możliwych. Ta LM jest świetna też mimo wszystko i mam nadzieję, że Ajax podniesie ten puchar. Nie ze względu na Liverpool, lecz moje serduszko zachwyciło się tym zespołem.
Także panowie, panie... głowa do góry. Jesteśmy jedną z najlepszych drużyn na świecie. Popłaczmy chwile w poduszkę i nadal wierzmy w tę drużynę (byle nie ślepo). VIsca el Barca. :)
A co do Złotej Piłki. Myślicie, że Messi nadal jest głównym kandydatem do tej nagrody?
2
@baczmus a niby kto?
nikt ni wygra wszystkeigo, Messi dostanie ogrom indywidualnych nagrod +mistrza, więc zapewne się obroni :)
no chyba, że poprawność polityczna uzna, że czas nagrodzić dobrego człowieka, najlepiej muzułmanina :)
1
@MESSIah16 Ludzie tutaj o Van Dijku piszą xD
0
@baczmus Błędy alby wynikały z pracy i pressingu Lfc.
0
@baczmus Jeżeli Liverpool zdobędzie LM to w ciemno stawiam na Salaha. Messi swoje szanse może ostatecznie pogrzebać na Copa A. Gdzie pojedzie z mizerną Argentyną i pewnie znów polegną. A Messi nie będzie w stanie niczego zrobić.
Nie wiem, ciężko teraz cokolwiek wnioskować i trudno zebrać myśli ,żeby sensownie pisać.