La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1878 Culés

0

Petycja kibiców o powrót Guardioli. Dość wstydu.

konto usunięte

0

@kkbarca Może frytki do tego? A Guardiola to z LM też czasem nie odpadł?

0

@TheNekro94 Barcelona to nie City , City to nie Barcelona.

konto usunięte

0

@kkbarca Wchodzę w tą grę:
Zając to nie królik, królik to nie zając

0

@TheNekro94 Pieprzysz smuty... Guardiola to jedyny trener który mógłby zrobić to czego Valdek nie może.

0

@kkbarca Może lepiej wziąć Ten Hagga?

konto usunięte

3

@kkbarca Po 1 Guardiola już dawno powiedział, że nigdy nie wróci do Barcy jako trener 1-go zespołu.
Po drugie jest jeszcze kilku innych dobrych trenerów.
Po 3 to też wina piłkarzy, a nie tylko Valverde, bo to oni zagrali masakrycznie słabo.

0

@TheNekro94 Wszystko jest możliwe.. remontady z psg i te Liverpoolu z Barcelona, powrót Zidana do Realu i powrót Guardioli do Barcelony. Nie ma rzeczy niemożliwych

konto usunięte

0

@kkbarca Guardiola nie rzuca słów na wiatr. Zidane nigdy nie powiedział, że nie wróci do Realu. A remontada to mecz, w którym może się zdarzyć wszystko.

0

@TheNekro94 Wszystko jest możliwe tak jak ten wynik wczorajszy. Nie ma rzeczy niemożliwych powtarzam ci kolego.

konto usunięte

0

@kkbarca Skoro powiedział, że nie wróci to nie wróci, pogódź się z tym :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?