La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1363 Culés

55

Ja naprawdę uwierzyłem, że możemy wygrać trzeci tryplet. Wygrana liga, finał Pucharu Króla, pokonanie Liverpoolu 3:0, kontuzje Salaha i Firmino... Nie dało się nie wierzyć... Byliśmy tak blisko, a teraz czuję jakbyśmy stracili wszystko, cały sezon, w ciągu 90 minut. To co się stało jest niewytłumaczalne. Pozostaje skutek, żal i łzy.

A za wyzywanie Messiego powinny być perm bany. Dzisiaj był zdecydowanie naszym najlepszym piłkarzem i zrobił bardzo wiele. On dzisiaj nie zawiódł!

0

@KamQiX zgadzam się w 100%

ale Messi sam meczu nie wygra

wg Mnie musimy się pozbyć starych pryków z Pomocy (Rakitić Busquets) i kupic wreszcie kogoś za Suareza bo truchtał dziś cały mecz-zawiódł najbardziej on i Alba

1

@KamQiX Najmniej zły jestem na Vidala i na Leo. Najbardziej na trenera bo myślałem, że dokona zmian w przerwie, a poza tym podpali zawodników na drugie 45' ale niestety....

0

@KamQiX Akurat dziś Vidal był IMO bezapelacyjnie najlepszym piłkarzem Barcelony w tym meczu.

0

@KamQiX Do 60 minuty owszem, ale później to i Messi stracił wiarę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?