La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1168 Culés

0

Zagraliśmy tragiczne spotkanie. Nasza taktyka polegała na tym, że podajemy piłkę Messiemu(sytuacja kiedy Alba może strzelać i wycofuje do Messiego to komedia po prostu) a on albo strzeli sam albo zagra super podanie, które jak zwykle zmarnuje Suarez.
Pomoc nie istniała, graliśmy dzisiaj na 3 pomocników z czego tylko
jeden - Vidal pokazał waleczność, wolę walki, agresję. Busquets to zagrał taki mecz, że hej. Drugi najgorszy na boisku po Jordim Albie, który zawalił nam 2 bramki i miał chyba 99% niedokładnych zagrań.
Tak jak rok temu mam jednak nadzieję, że za rok z lekko zmienioną pierwszą 11 i oczywiście nowym trenerem pójdzie nam znacznie lepiej.

2

@MarekKonrad Trener wymyślił sobie taktykę "Alba, Messi i Fizyczny środek pola"....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?