La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 961 Culés

konto usunięte

7

Kończę z pasjonatem dla pasjonatów Kołtoniem, to jest taki lizodup Bońka, że głowa boli. Wszystko co pan prezes powie to Roko na to "tak jest prezesie zgadzam się w zupełności" także elo Romek a Borek wcale nie lepszy chociaż on tylko w tv taki jest. A najbardziej mnie rozwala taki Kowalczyk który zgrywa kozaka, tak bardzo krytykuje PZPN, Bońka i Brzęczka, a jak Brzęczek i Zibi zawitali do Stanu Futbolu to siedział osrany, tyle warci są ci wszyscy mejweni, a Szpakowski na emeryturę bo w Misji co tydzień te same banały. Największy szacunek mam do Tomka Smokowskiego i Ćwiąkały.

0

@Michaelo20000 Na pewno jakby Ciebie posadzili w Misji Futbol to odcinek od razu merytorycznie o 100% wyższy poziom by miał.

0

@bodzio10 Niekoniecznie, ale nie zgrywalbym kozaka po paru kielonach na Twitterze xD albo zgrywam kozaka i jak kozak się prezentuje, albo morda w dupe

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?