La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1321 Culés

7

Takie pytanko do was: Uważacie że Messi był lepszym piłkarzem od Ronaldo powiedzmy 7 lat temu bardziej niż obecnie? Dla mnie zdecydowanie nie, Ronaldo zatracił z czasem wiele umiejętności które miał opanowane niemal perfekcyjnie tj. rzuty wolne, strzały z dystansu przed którymi drżał każdy bramkarz i drybling oraz co jasne szybkość podczas gdy Messi przez lata poprawił wolne o kilka poziomów i jest w tym obecnie najlepszy, strzały z daleka także raczej na plus i bycie playmakerem wzniósł na jeszcze wyższy poziom podczas gdy raczej nic nie stracił prócz może odrobiny dynamiki i udziału w pressingu. Jest to ciekawe o tyle jak kilka meczów w LM i gra całych drużyn potrafi zakrzywić spojrzenie na pewne kwestie. Czekam na wasze opinie

7

@Phatro Jak dla mnie właśnie teraz jest wyraźnie lepszy, ale paradoks polega na tym, że 7 lat temu przewaga Leo nad Ronaldo w mediach i na ustach wszystkich była wyraźniejsza niż jest teraz...

0

@Phatro Niech dzisiaj udowodni że jest najlepszy,
nam nie musi ale Smallingowi chyba tak.

0

@Phatro Podzielam Twoją opinię :)

0

@macio_944 Barca wowczas wygrywala znacznie wiecej (LM) zachodzila znacznie dalej i glownie przez to.

Do tego u wielu wpasowal sie tez obraz Messiego i Argentyny i niestety w mediach przejawia sie tez obraz Messiego nieudacznika w reprze i 3 porazki w finalach

0

@Wilczeq W sumie chyba nikomu kto ma więcej niż 50iq nie musi ale wiadomo piłka nożna to jest w sumie prosta gra i trzeba udowadniać każdego dnia że jest się lepszy bo jak raz zagrasz słabo to już jesteś najgorszy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?