La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1700 Culés

Spoiler z GoT

Dopiero co obejrzałem i w sumie to nie wiem czego się spodziewałem, że po słabiutkim 7 sezonie coś się w 8 zmieni. Ten 1 odcinek to powinien trwać 5 minut bo tyle w nim było konkretów, reszta to fillery. Niestety scenarzyści to nie George i poziom fabularny serialu spadł drastycznie, raczej nie liczę na poprawę

@qbuteq Dopiero co zobaczyłem twój komentarz i nie wiem czego się spodziewałem. Po słabiutkim wstepie, jego dalszą część to ciągłe głupoty. Niestety autor to nie ViscaBarca123 i poziom merytoryczny wypowiedzi jest drastycznie niski, nie liczę na poprawę

@qbuteq To nie jest spoiler, tylko Twoja subiektywna opinia. Zapoznaj się z definicją tego pierwszego.

@qbuteq Panie moderatorze, ja też strzelę kilkoma spoilerami ;)

Prawda jest taka, że GoT nie jest serialem typu "łee, napi*erdalamy się, będzie fajnie". W pierwszym odcinku mieliśmy tyle nawiązań do poprzednich sezonów, tyle spotkań po latach, trochę polityki (choćby Cercei z Euronem Greyjoy'em) i zapowiedź krawej jazdy, jaką było brzybicie tego chłopaka do ściany oraz ten prześwietny znak z kończyn, który pięknie się palił. Bądźmy świadomymi widzami, nie patrzmy na wszystko powierzchnie, bo ten serial lubi zaskakiwać, a pewne rzeczy wyłapuje się po kilku "sesjach" z odcinkiem/sezonem.

Dla mnie odcinek na duży plus. Daje dobre podwaliny pod dalszą akcję, a to zawsze robią pierwsze odcinki. Przypominają poprzednie sezony i dają tę podwalinę pod dalszą akcję.

@qbuteq Odcinek trzeba traktować jak wstęp do tego co ma się niebawem zdarzyć. Nie oczekiwałem fajerwerków od samego początku, ale też się nie zawiodłem. Moim zdaniem to i tak się rozkręci, więc nie ma co wieszać psów na serialu, bo jest naprawdę zrobiony z rozmachem. Myślę, że nawet kolejny odcinek nie będzie jakimś wielkim przełomem. GoT przyzwyczaiła już, że rozkręca się długo, żeby później totalnie zniszczyć widza.

Komentarz usunięty

@qbuteq SŁABIUTKI 7 SEZON xDDD
Boże widzisz i nie grzmisz. Oglądałem go 3 razy z otwartą mordą. Najlepszy sezon jakiegokolwiek serialu w historii telewizji.

@Shear007 To przeczytaj książki a później się wypowiadaj. Sezon 7 w ogóle nie był w stylu Martina, ale OOOO SMOKI I WALKA WOW ALE ZUPER

@qbuteq czytałem, czy już mam pozwolenie, żeby się wypowiedzieć? :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

Yaya Touré został oficjalnie zaprezentowany jako nowy nabytek FC Barcelony. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej otrzymał koszulkę z numerem 17 na plecach.