La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1490 Culés

1

Misje w Cyberpunku zapowiadają się wybornie

1

@tadzik447 Wczoraj ściągnąłem sobie na dysk gameplay bez jutubowej kompresji, 1080p, jakość żyleta, 16GB i jeszcze raz obejrzałem. No i wygląda ten świat cudownie, mnóstwo jest detali których np. na jutubie nie widać poprzez stratną kompresję. Ale obawiam się o to, czy na obecnej generacji konsol taka grafika z tyloma detalami jest w ogóle możliwa... zobaczymy. Plotki są w branży, że mają trochę problemów z optymalizacją Cyberpunka, co mnie nie dziwi. Ale mam nadzieje, że dadzą radę to ogarnąć. Gra zapowiada się wybornie.

1

@macio_944 Wiadomo, że finalny produkt nie będzie wyglądał tak jak twórcy go pokazują. Ostatnio kupiłem nowy komputer na premierę Wiedźmina 3, a teraz zbieram, żeby kupić nowy na premierę Cyberpunka, żebym mógł cieszyć oko w najwyższych ustawieniach. Szkoda, że raczej na sprzęt mogący uciągnąć rozdzielczość 4k raczej nie uzbieram, ale cóż. CD Projekt Red motorem rozwoju :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?