La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1510 Culés

12

Jak w weekend napisałem, że Liverpool jest ostatnio co chwilę wspierany przez arbitrów, to ktoś mnie tu wyśmiał. Długo czekać nie musiałem, by to potwierdzić. Czerwo dla Salaha i karny za rękę.... Może i Liverpool gra bardzo dobrze, no ale

1

@FCB24 niesmak pozostaje.

8

@FCB24 Xd. Szkoda slow na Ciebie...

19

@FCB24 No i dalej cię każdy będzie wyśmiewał. To jest norma, że sędziowie popełniają błędy, Liverpool ma szczęście, że arbitrzy to robią na razie na ich korzyść, bo piłeczka może się odbić i niedługo wszystko przeciw nim będą gwizdać.

0

@Rewolucja123 Dla Ciebie już dawno ich zabrakło

0

@FCB24 To normalne że sędziowie popełniają błędy, raz na korzyść jednych, raz drugich, ale nie wydaje mi się że wypaczyli wynik tego meczu. Wejście Salaha było bardziej na żółtą niż czerwoną, a i karny byłby dość kontrowersyjny, Arnold został nabity przez Alison, a piłka nie leciała w stronę bramki.

konto usunięte

0

@FCB24 No tak bo twoje totki nigdy z pomocy sędziów nie korzystały.
Żałosne

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?