La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1512 Culés

0

Eksperci z brytyjskiego Eleven rozpaczają nad czerwoną dla Costy. "Rozumiem i nie mam pretensji do sędziego, ale odnoszę wrażenie, że nie wziął pod uwagę wszystkich zmiennych. Mecz miał świetne tempo i dobry rytm, a Costa dawał temu spotkaniu to co najlepsze i niestety czerwona kartka zachwiała nam ten cudowny mecz. Będzie nam brakowało Costy, który nęka Francuza (Lengleta)." Z tego co pamiętam to jedyne czym wyróżnił się Diego Costa to chamskie wejście w naszego obrońcę i czerwona. No, faktycznie - jest za czym tęsknić. Co za głupki xD

1

@PJ777 No wiem, już nie raz slyszalem jak gadali po kontrowersyjnym golu, żeby puscic brame i dac kopa piłkarzom, po to, aby futbol był bardziej otwarty, czy cos. :D

0

@Rewolucja123 Oni zostali mentalnie na początku XXI wieku angielskiej piłki mam wrażenie, :P I nie za bardzo chcą pójść z duchem czasu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?