La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1512 Culés

konto usunięte

1

A dzisiaj NXT TakeOver New York, a jutro ma podobno The Rock wprowadzić DX do HOFA

1

@Chwytliwy Gala wygląda bardzo mocarnie. Ponizrj 4* to raczej nie zejdzie

konto usunięte

0

@FCB24 Ale średnia podbudowa, rok temu jednak gala była genialnie podbudowana, a tutaj tak sobie, no cóż, niech chociaż walki będą kozackie, bo tylko na to liczę

0

@Chwytliwy Ja myślałem że Takeover jest w sobotę a się okazuje się że dziś jest. Na bank lepsza gala to będzie niż WM

0

@Chwytliwy Niby tak, ale i tak np jedrn segment w wykonaniu Cole vs Gargano był zacznie lepszy niż kilka w głównym. Każda walka ma taki power start że aż się nie mogę doczekać. Będzie live na prwbo

konto usunięte

0

@FCB24 Np od czego był lepszy? Bo od segów Drew, czy pań przed wm na pewno nie, czy beki dave'a

konto usunięte

0

@lucas/catalan zobaczymy zobaczymy, ostatnio Rumble było lepsze od TakeOver, to WM tymbardziej może być lepsze

0

@Chwytliwy Które Takeover było gorsze od RR??????

konto usunięte

0

@FCB24 Te co było niedawno

Wiesz, PPV nie tylko polega na poziomie walk :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?