- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 824 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
24
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Roobo
2
Najlepszy mundial według was w 21 wieku?Zdecydowanie RPA i Katar.W 2010r był mega klimat, otoczka... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
MirusAmisz
46
Nigdy nie wrzucałem zdjęć swojego pieska to proszę bardzo:https://zapodaj.net/plik-PT9Veh9Pw4htt... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 824 Culés
6
Każdy ma prawo mieć swoje zdanie co do gry Recy i jego powołaniu do kadry. Na chłodno napiszę że wszystkie groźne akcje Łotwy szły z naszej prawej strony gdzie gra Kędziora. Asysta w tak ważnym momencie działa też na korzyść Recy. Zespół wygrał, zawodnik rozegrał swój mecz, dał z siebie tyle ile potrafi i na pewno nie był najgorszym naszym zawodnikiem. Wkurza mnie ta nienawiść do Brzęczka, szukanie jakiś haków na niego. Ratajczyk mój kolega z boiska w wywiadzie mówi że Lewandowski nie powinien być w kadrze bo jest słaby. Szczęsny przed meczem mówi że Wisła Płock ma kasę jak Reca rozegra 5 meczów w kadrze. Kurde o co tutaj chodzi? Mecz reprezentacji to jest święto a jak kogoś to nie interesuje to są inne mecze w telewizji. Ja jestem dumny z chłopaków bo wygrali mecz i z tego się cieszę, chociaż wiem że wielu Polaków życzyło dzisiaj porażki bo wtedy Brzęczka wypierdo... z kadry. Chore to jest ale pamiętajcie że zła karma wraca.
0
@Janiama Tylko po co prasa pompuje balonik? "Eksperci" w studio wygramy 3-0, 4-0, 5-0, komentator na samym początku meczu: "Trzeba szybko strzelić bramkę lub więcej i potem na spokojnie będzie czas na trenowanie różnych ustawień". Kibic ogląda, słucha tego, bo przecież to oni się znają, ta Łotwa to jakaś "cienizna" musi być. Cała otoczka wokół tej kadry bazuje jeszcze na sukcesach i dobrej grze za Nawałki. On wyciągnął z tej kadry 120%, nikt po nim nie będzie już w stanie tego zrobic. Raz, że część kluczowych graczy już nie gra, dwa, że niektórzy są pod formą. Niby mamy graczy światowego formatu, grających w najlepszych klubach świata, strzelających gole, co weekend, ale nadal brakuje nam wysokiej klasy środkowych pomocników. Jest niby Zieliński, który mi się bardzo podoba, ale obecnie Klich i Krychowiak w ofensywie nic nie dają. Dlaczego Brzęczek wystawia identyczny środek pola na Austrię, gdzie miał być bardzo trudny wyjazdowy mecz i trzeba było zabezpieczyć tyły i kilka dni później, gdzie ma być festiwal strzelecki on znów wystawia tych samych graczy? W pierwszy meczu oni nie dali tego zabezpieczenia, a w ataku nie pomagali, dopiero po wejściu Frankowskiego coś ruszyło. To teraz zamiast od początku na niego postawić, to trzyma go na ławce. W pierwszej połowie Łotwa miała wiele okazji i wystawienie Krychowiaka z Klichem, którzy mieli temu zapobiegać totalnie nie wyszło. Ja nie jestem jakimś wielkim znawcą taktyki, widzę, co się dzieje w meczu i wg mnie bazujemy raczej na indywidualnych zagraniach niż na jakichkolwiek schematach w ataku.
1
@Maker0 Nawalka z kadry wyciagnal 50%, mielismy najlepszy sklad w XXI wieku a nadal w każdym meczu sie bronilismy i nie potrafilismy zagrać piłką. Nawalka pokazuje z resztą jakim jest trenerem w Lechu.
0
@GenerałXavi Bzdurą to jest twoj komentarz, jesli nie masz argumentów to nie odpisuj.
0
@Jakdxb A co ma Lech do kadry? Do kadry dobierasz sobie takich graczy, jak potrzebujesz, a w klubie grasz tym, co ktoś wcześniej kupił. Nie widzę tutaj związku. Jakość piłkarzy Lecha jest niska, do kadry poza Makuszewskim praktycznie nikt nie aspiruje, a zaciąg bałkańsko/hiszpański nie jest rewelacyjny. Nawałka pokazał w eliminacjach do 2 rożnych turniejów, że ten zespół potrafi grać piłką i wygrywać mecze. Do Mundialu w Rosji w zasadzie tylko z Danią przegraliśmy zdecydowanie, pozostałe mecze na plus, zdarzył się remis, ale to trzeba wkalkulować. Do Euro weszliśmy chyba jako pierwsza drużyna po gospodarzach. Skoro twierdzisz, że wyciągnął 50%, to czego oczekiwałeś? Przegraliśmy z Mistrzem Europy dopiero w karnych, a przy odrobinie szczęścia byśmy byli dalej w turnieju i nie wiadomo, co by się stało. Niewypałem były mistrzostwa w Rosji, drużyna była bardzo źle przygotowana i Ty patrzysz przez pryzmat tego turnieju na całą pracę Nawałki. Problemy się zaczęły po eliminacjach, jak Nawałka chciał nowy system wprowadzić 3:5:2 z wahadłowymi, od początku do końca wyglądało to źle, zamiast doskonalić sprawdzone 4-4-2, 4-5-1, to postanowił eksperymentować. Taktyka plus złe przygotowanie motoryczne dało efekt w postaci odpadnięcia w fazie grupowej.