La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1849 Culés

4

Szczęsny

Kędziora Glik Pazdan Reca

Grosicki Krychowiak Klich Zieliński

Lewandowski Piątek

Oficjalnie i po trzy punkty

0

@Janiama Dzisiaj zastępujesz nam BarcaInfo

0

@Janiama co to za jakaś śmieszna obrona?

2

@Janiama Glik na 2 pozycjach, wielki szacunek. :D Klich w pomocy kolego. :) Oczywiście to żadne pretensje. ;)

0

@Commando Nie no co Ty, Barcainfo jest tylko jeden

0

@student97r Brawo za czujność

1

@Janiama A może jest ich wielu

1

@Janiama Teraz żeby nasi nie stracili czujności podczas meczu i kolejne 3 punkty zapisać. ;) Ogólnie jestem ciekawy nowych zawodników i współpracy w ataku. ;)

0

@Janiama Reca,w takim razie ide trenować może dostanę powołanie na Macedonie :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

W Benlloch urodził się Agustí Sancho Agustina, znany jako Sancho. Zagrał jako pomocnik FC Barcelony w 402 meczach zdobywając przy tym 44 gole. Był także członkiem pierwszej drużyny narodowej w historii La Roja, która zdobyła srebrny medal na Igrzyskach Olimpijskich w Antwerpii w 1920 roku. Zmarł 25 sierpnia 1960 w Barcelonie.