La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2148 Culés

0

Czy też uważacie tak jak ja, że po odejściu Neymara straciliśmy pazura w ataku na skrzydle? Niby zastąpić w teorii mieli go Dembele oraz Coutinho jednak obok raz wzięci nie dają nawet w ułamku tego co dawał Neymar. Po prostu brak im takiej zadziorności, którą prezentował Brazylijczyk. Mam nadzieję, że się to zmieni, bo jak Messi nie ma dnia konia to ciężko komukolwiek zrobić przewagę.

5

@Kurkmen Chciałbym, żeby Dembouz zagrał w jakichś 10 spotkaniach z rzędu od 1'. Myślę, że wtedy prezentowałby kozacka jakoś z przodu.

2

@Kurkmen Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, Coutinho to miała być nasza gwiazda ale gaśnie w oczach że aż żal.

0

@Kurkmen Jak Dembuś jest w rytmie meczowym to zadziorności z pewnością nie brakuje. Powiedziałbym, że jest jej nawet za dużo patrząc na straty, dryblingi. Właśnie tego się powinno oczekiwać od skrzydłowych - próbowania zrobienia czegoś z niczego. Dembele to jeszcze taki nieokrzesany diament, ale każdy kto go regularnie ogląda od początku przygody w stolicy Katalonii musi przyznać, że jest dużo, dużo lepiej. Nie podoba mi się tylko to, że gra na lewym skrzydle. Jakby grał na prawym i miał trochę wolności to dopiero pokazałby swój szeroki wachlarz zagrań - najlepsza pozycja dla niego. Obecność Messiego trochę to utrudnia.
Natomiast jeśli gra Coutinho to oglądamy właśnie to, co opisujesz. Totalny brak pazura, charyzmy. Jak gra słabo to schodzi ze spuszczoną głową, jakby mu wszystko było obojętne. Nie jest on w stanie udźwignąć drużyny, wcielić się w rolę boiskowego lidera, a niewątpliwie potrafi to robić (np. mecz z Levante z poprzedniej kampanii). Nie wiem co jest z tym gościem nie tak.
Nawiązując do boiskowej walki im dłużej Vidal jest w Barcelonie, tym bardziej podoba mi się ten transfer. Gość jest niesamowity, kogoś takiego brakowało. Idealny joker, zadaniowiec. Poza ciągiem na bramkę zjada Paulinho w każdym aspekcie.

« Powrót do wszystkich komentarzy