La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1862 Culés

5

Panowie, posłuchajcie bardziej doświadczonego kolegi i nie bierzcie nigdy karty bankomatowej jak idziecie "tańczyć". Tylko gotówka. Pozdrawiam serdecznie.

8

@Danny Gaucho Byłeś w Go Go w Warszawie?

7

@Janiama Nie ^ ^ ale nawet kobita z banku się ze mnie śmiała.

10

@Danny Gaucho dziękuję,dobra rada,do której się zawsze stosuje :)

0

@Danny Gaucho Dziwne. W jakim stanie bym nie wracał zawsze telefon portfel i klucze są.

0

@escarabajo Kto powiedział, że u mnie tych rzeczy nie było? ^ ^. Dla mnie to też święta trójca.

0

@Danny Gaucho Portfel miałem na myśli cała zawartość w nim poza częścią gotówki i z „chudsza” karta. U Ciebie ewidentnie karty brak:)

Komentarz usunięty

6

@Danny Gaucho Myślałem że z Ciebie taki twardziel że nie potrzebujesz karty aby wybrać gotówkę z bankomatu.

7

@Commando Bankomat się stawiał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

W Benlloch urodził się Agustí Sancho Agustina, znany jako Sancho. Zagrał jako pomocnik FC Barcelony w 402 meczach zdobywając przy tym 44 gole. Był także członkiem pierwszej drużyny narodowej w historii La Roja, która zdobyła srebrny medal na Igrzyskach Olimpijskich w Antwerpii w 1920 roku. Zmarł 25 sierpnia 1960 w Barcelonie.