La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1159 Culés

7

Wygrana cieszy, ale nie oszukujmy się... gdyby to była bardziej poukładana drużyna, byłoby nieciekawie. Najbardziej raduje mnie bramka Krzysztofa, facet po raz kolejny pokazuje trenerowi, gdzie powinno być jego miejsce w reprezentacji.

0

@Kettger Dokładnie, powinien był dziś grać od 1'. Super, że wszedł w swoim drugim meczu w kadrze i drugi gol. Ma mega psychę i duży talent i szczęście ! :)

2

@Kettger Pewnie masz rację, ale akurat Austria nie była bardziej poukładana, a to nasz główny rywal w tej grupie. Wygraliśmy i to się liczy. W kadrze nie ma sensu oczekiwać pięknego stylu gry, bo po pierwsze - praktycznie nigdy nas on nie charakteryzował i po drugie - chłopaki ostatnio grali ze sobą w listopadzie. To normalne, że ich gra wygląda kwadratowo, są zupełnie niezgrani.

2

@Kettger Zgadza się, ale trzeba zwrócić uwagę na jedną rzecz, a mianowicie to jak lewy zszedł niżej grać żeby Piątek był na szpicy i całkiem fajnie to wyglądało.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?