La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1112 Culés

0

Jak wam sie podoba pomysl rozegrania Superpucharu Hiszpanii w formule Final Four?

28

@mekston 3 razy nie.

0

@mekston Dla mnie to totalna głupota! Za co ktoś ma być promowany gdy nic w sezonie nie zdobył? Czy nawet nie był w finale pucharu króla

0

@masa11 Akurat w tym roku brzmi to jak proba stworzenia szansy dla bialych na trofeum.

To juz predzej w superpucharze Europy rozegralbym final 4 z polfinalistami LM niz gral mecz wygrany z LM vs wygrany z LE

0

@mekston Więcej meczy "przygotowawczych" ale i jakąś tam stawkę na rozegranie się dla nowych zawodników. Jak dla mnie tak

konto usunięte

0

@Bykunn Yyyyy, jak więcej męczy? Podobno w półfinałach 1 mecz, więc wychodzą dwa, jak zawsze było.

0

@chudym No to jak tylko jeden półfinał i potem jeden finał? No to w sumie tak średnio :D

konto usunięte

0

@Bykunn Takie były informacje, po jednym meczu się gra więc wychodzą nadal dwa, jak teraz, więc nie ma większej ilości spotkań do rozegrania.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?