- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1562 Culés
Gorące dyskusje
clyde
80
Teraz zwolennicy Tuska udają, że nic się nie stało i nawet się nie wychylają. Zaraz coś... » Czytaj dalej
84 odpowiedzi
NeroTFP1
58
Konate 24 mln brutto rocznie, a Bernardo Silva 18-20. Do tego jeszcze premie za podpisy.No nie... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
marcin62
5
Odnośnie ceny GTA to przypomnę tylko, że 250 złotych na premierę kosztowały Baldursy 3,... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1562 Culés
1
Dobrze że Griezmann jednak nie zdecydował się na Barcelonę. Mielibyśmy dwa wielbłądy transferowe, a tak jest tylko jeden Cou.
1
@panczo xDD co za bzdury
1
@Esteban_ Aha, masz rację, przekonałeś mnie tą świetną argumentacja xD
0
@panczo Serio trzeba być ślepym/nie znać się żeby twierdzić, że Griezmann byłby wielbłądem transferowym. Piłkarz idealnie pasujący do naszego stylu, pracowity niemal w każdej strefie boiska,kreator i strzelec. Nie ocenia się po jednym meczu, szczególnie gdy Atleti muruje.
0
@Esteban_ Trzeba być ślepym, żeby nie zauważyć że Griezmann św tym sezonie jest pod formą, 12 bramek, 3 asysty, brak liderowania. In dalej jest na Mistrzostwach Świata myślami, a dzisiejszy mecz Ti potwierdza. Kreator? Trzy asysty... strzelec ? 12 bramek włącznie z tymi z karnego. Chyba inaczej rozumiemy te słowa.
0
@panczo W Barcelonie jednak miałby więcej możliwości do ofensywnego grania niż w Atletico i lepszych partnerów, trzeba to brać pod uwagę.
0
@Esteban_ I tu się zgodzę, ale prawda jest taka, że w porównaniu do Grieza z zeszlego roku zostal chyba tylko cień.