La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1598 Culés

1

Kogo najbardziej nie lubicie z kadry Realu?
Kto wam najbardziej działa na nerwy ?
Mnie najbardziej drażni taki ktoś jak Lucas Vazquez
Co gościa nie trawie to nawet chyba nawet Coste z Atleti wole niż tego placka z białej części Madrytu
No i jeszcze Casemiro, Ramos i Carvajal
Miłego dnia Cules!! Zapraszam do dyskusji :)

konto usunięte

1

@patrykzmc2000 Ramos za faule z premedytacją.

0

@patrykzmc2000 Vinicius, Asensio i Marcelo.

0

@patrykzmc2000 Ramos, Casemiro. Tych dwóch Panów nie lubię najbardzisj. Reszta jest dla mnie, jak powietrze - ani złych, ani dobrych skojarzeń. A, no i jeszcze Bale. Ostatnio mnie denerwuje jego zachowanie. Problemy w szatni przeciwnika zawsze spoko, ale ze strony najzwyklejszego kibica futbolu Bale zachowuje się przynajmniej dziwnie.

Oczywiście mam szacunek, bo kadra Realu składa się z naprawdę dobrych piłkarzy, którzy wiele osiągnęli, ale brak sympatii jest drugą stroną medalu.

0

@patrykzmc2000 1. Ramos
2. Casemiro
3. Carvajal
4. Vazquez
5. Asensio

0

@patrykzmc2000 1. Ramos
2. Carvajal
3. Pączek
4. Asensio
5. Vasquez

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?