La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1222 Culés

1

Ronaldo w Juve w końcu może poczuć to co często czuje Messi czyli brak podań i konieczność cofania się po piłkę.

1

@PaCo Messi "cofał się" po piłkę już wtedy gdy grał Xavi i Iniesta, bo taki ma styl gry, on nie czeka na sytuacje, a sam je kreuje. A jeśli nie wierzysz to na YT jest cały mecz Barcelona Real 5:0 i możesz sobie prześledzić.

8

@skubi99 Wiem, że tak robił już wcześniej ale wtedy była duża wymienność pozycji. Natomiast od kilku lat jest tak, że jak Leo się nie cofnie to nikt akcji nie popchnie do przodu.

« Powrót do wszystkich komentarzy