La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1299 Culés

2

ja już czekam, na opinie pseudo ekspertów, że mecz bardzo dobry tylko brakło skuteczności, a jeszcze będą mówić o wymagającym rywalu (XD), i wszyscy którzy krytykują Valverde nie są kibicami Barcelony.

0

@sewciu50 Podaj kołkrety dzieciaku.

0

@sidzej dzieciaku? mógłbym być Twoim ojcem

konto usunięte

0

@sidzej Zauważyłem, że jest tendencja nazywania przeciwników Valverde dziećmi. Ja uważam, że zwolenników można spokojnie nazywać debilami.
Argumenty za tym, żeby być niezadowolonym z dzisiejszego meczu:
1. Po pierwszej połowie powinien zejść Suarez.
2. Po to są zmiennicy, żeby z nich korzystać. W innym wypadku gra będzie wyglądać jak wygląda.
3. Strzelenie gola na wyjeździe powinno być obowiązkiem. Lyon to dobra drużyna, jednak Barcelona to półka lub dwie wyżej. Aczkolwiek za Valverde ciężko jest czasem stwierdzić czy jesteśmy od kogokolwiek wyżej.
4. Brak jakiejkolwiek taktyki, a nie jest jakbym mógł zapomnieć. Taktyka ta nazywa się Leo Messi.
Myślę, że na początek tyle wystarczy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?