La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 630 Culés

konto usunięte

7

O ja. Wróciłem pff.
Żeby mi to ostatni raz było... Za niewinność.

Wczoraj oglądałem na yt krótki "wywiad" z bezdomnymi z Berlina.
Jeden zarabiał na otwieraniu drzwi do banku, zbieraniu do kubka. Mimo wszystko, pozytywny gość...
Drugi to kwiat polskości
"ja tam się wstydzę zbierać do kubka.
Wolę gdzieś pójść do sklepu i coś ukraść i sprzedać"
xD

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

17

@Pedeudo Sorry. Mówisz tak jakby Polacy byli złodziejami. Obrażasz prawie 40 mln ludzi swoimi beznadziejnymi wywodami. Może dzisiaj nie mam humoru, ale taki komentarz by mnie nie bawił nawet jakbym go dzisiaj miał.

konto usunięte

0

@daniel32778 Trochę dystansu...
Jesteś rocznik 99?
Współczuję

1

@Pedeudo Mogę być nawet 2009, a Tobie nic do tego. Widzę komentarz obrażający Polaków, to komentuję. Nie musisz mi współczuć najważniejsze żebyś głupot nie pisał.

konto usunięte

0

@daniel32778 O ja. Patriota się znalazł

0

@Pedeudo Co ma tutaj rocznik za znaczenie? XD

konto usunięte

0

@skubi99 Dystans na pewno pomaga. Tym bardziej w młodym wieku.
No błagam.. Jeśli uraziło go określenie ironiczne "kwiat polskości", to nie wiem jak odbiera ludzi w swoim wieku z którymi codziennie ma kontakt

1

@Pedeudo No w sumie co ja co ale sarkazm akurat w naszej grupie wiekowej jest na porządku dziennym

konto usunięte

1

@skubi99 No właśnie :D.
Sam jakiś stary nie jestem, więc po prostu mówię z doświadczenia.
Czasami warto się z czegoś zaśmiać niż drążyć i się kłócić właściwie o nic.
Uf, dziękuję za normalną odpowiedź :D
Wiem, że lubisz mnie wkurzać Skubi. Hah

konto usunięte

3

@Pedeudo Nie szukaj dystansu na tej stronie, bo go nie znajdziesz ;) Użytkowników posiadających dystans zliczyłbym na palcu jednej ręki heh... Tutaj każdy jest prawym obywatelem wyłapującym każdą niegodziwość :D

1

@TheNekro94 Nie wiedziałem, że gadanie bzdur na temat obywateli naszego kraju to dystans :D

konto usunięte

0

@daniel32778 No tak. Tacy jak ty są kwiatem polskości :)
Dlatego mamy jak mamy

konto usunięte

1

@daniel32778 Ale on wcale nie gada bzdur o obywatelach naszego kraju, chyba masz problemy ze zrozumieniem kontekstu wypowiedzi :)

0

@Pedeudo Czyli według Ciebie jestem złodziejem? Bo piszesz o tych kwiatach polskości jakby byli złodziejami, ale nie oceniaj mnie po sobie. Bardzo bym prosił :)

konto usunięte

0

@daniel32778 Ty naprawdę masz problem z rozumieniem...
I przypomnę Ci, że ty pierwszy mnie obraziłeś w usuniętym komentarzu.
"może bierze przykład z Ciebie?"

0

@TheNekro94 Takim gadaniem obraża Ciebie, mnie i siebie. Ja mu napisałem, że może ten bezdomny z kwiatu polskości bierze przykład z niego. Jak kradnie to niech nie nazywa uczciwych złodziejami, bo nie wszyscy są tacy jak on.

0

@Pedeudo A kto zaczął? Ja? Raczej nie. Tylko Tobie skutecznie odpowiedziałem czy miło by Ci było, jakby ktoś nazwał Ciebie złodziejem.

konto usunięte

0

@daniel32778 Człowieku, on nikogo nie obraził... Wyluzuj serio, bo z takim podejściem to Ci ciężko w życiu będzie :D

0

@TheNekro94 Ja tam lubię różne żarciki na La Rambli, ale jak ktoś szydzi z polaków, to trzeba odpowiedzieć. Tylko trochę też szydzi z siebie, bo sam jest jednym z nas.

konto usunięte

0

@daniel32778 On z nikogo nie szydzi... Ehh nie mam sił się przekomarzać - miłego dnia :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?