La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1452 Culés

Ludzie. Kofajmy się.
Wczoraj widziałem tu tyle miłości. Tyle walentynek, a teraz jakieś uszlachetnianie się i wyzywanie od gorszych kibiców.

Jesteś Najlepszy!
Ty też jesteś najlepsza!
Cmok dla wszystkich, szanujmy się

@Pedeudo nie jestem gejem

@Pedeudo A czy Valverde też jest najlepszy? xD

@Chwytliwy Po trzech razach się zeruje kocie :)

@Pedeudo Jesteś najlepszy, piękny i niegorszy od innych, uwierz życie ma sens, sukces jest w zasięgu ręki, myśl cały czas o milionie, a wkrótce będziesz bogaty :) [encyklopedia motywacyjna, wers nr. 3.]

@Striker Tylko kiedy Barca wygrywa :)

@MesQueUnClub_87 Aż tak to nie. :D
Bez przesadyzmu

@Chwytliwy W takim razie cmok dla Ciebie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

rozegrano ostatni mecz sezonu 2000/01, w którym Barcelona zagrała na Camp Nou z Valencią. Jedynie wygrana dawała Dumie Katalonii awans do eliminacji LM. Mecz ten przeszedł do historii ze względu na gola na 3-2 zdobytego przez Rivaldo, który po podaniu od F. de Boera popisał się w 88. minucie fenomenalną przewrotką.

Santiago Ezquerro został oficjalnie zaprezentowany jako nowy piłkarz FC Barcelony. Zawodnik przeszedł z Athletic Bilbao na zasadzie wolnego transferu i otrzymał koszulkę z numerem "14".

Gaspar Rosés zakończył pierwsza kadencję prezydentury