La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1288 Culés

konto usunięte

1

O matko, nawet nie Zauważyłem że Tomasz Działowy aka Gimper w tańcu z gwiazdami. Polska jest niesamowicie uboga w kwestii gwiazd

0

@Chwytliwy Poważnie? Uważałem Gimpera ponad takimi programikami, szkoda.

konto usunięte

0

@Danny Gaucho On już dawno poszedł w komercje, no cóż

konto usunięte

0

@Chwytliwy Mamy sporo artystów i gwiazd ale może nie każdy ma czas czy chęci na udział w takim programie? Więc biorą gwiazdki Youtube

konto usunięte

0

@ksobi Oni już wszystko zabrali, a teraz chwytają brzytwy

0

@Chwytliwy Idąc w komercję nie oznacza, że trzeba iść od razu do takiego programu ^ ^. Podobał mi się bardzo kontent, który ma na swoim drugim kanale "Lekko nie będzie"

konto usunięte

0

@Danny Gaucho Content sam w sobie ok, tyle już od dawna było widać że poszedł w typowy show biznes, no cóż, trudno

0

@Chwytliwy Zacznę od tego, że moim zdaniem ,,gwiazdki" Youtube pokroju jakiegoś Rafonixa czy Kruszwila nie powinny nawet nazywać się,,gwiazdami". Czy bycie youtuberem można nazwać zawodem? Być może teraz i tak ale jeszcze parę lat temu to było nie do pomyślenia. Widziałem na Facebooku kiedyś jakąś ankietę wśród osób w wieku na oko 15-18 lat kim chcieliby zostać w przyszłości. Jaka odpowiedź? Ponad 75% odpowiedzi, że YouTuberami. Ręce mi opadły wtedy. W obecnych czasach przeważa bylejakość, obojętność i robienie wszystkiego po najłatwiejszej linii oporu. Skoro dla niektórych wzorem jest jakiś Rezigiusz, Rafonix, to myślę że poziom społeczeństwa mówi sam za siebie, a dokładniej poziom właśnie nastolatków. Oczywiście nie krytykuje każdego bo np. AdBustera sam chętnie pooglądam:)
Pewnie wiele osób się ze mną nie zgodzi i właśnie narazilem się na krytykę, ale wiadomo, każdy posiada własne zdanie:)
Dodałbym jeszcze, że niektórzy marzą o zostaniu E-sportowcem. (Zacznijmy od tego jak to w ogóle można nazywać sportem no ale dobra). Taka osoba to odpukac straci dwa palce w wypadku i nie wie co ze sobą zrobić w życiu. W zła stronę to zmierza.

0

@Chwytliwy Oglądałem go jeszcze jakies 3-4 lata temu, nie jakoś nałogowo ale coś tam w tle leciało. Całkiem przyjemnie wtedy, w ostatnim czasie gość jednak ma tak duże parcie na szkło, że to się aż wylewa z ekranu. Niestety komercha pełną gębą. Szanuje niektóre dinozaury polskiego YT jak Rock czy Rojo, którzy dalej mimo upływu lat robią swoję- jasne z tego żyją i czasem zrobią coś typowo pod publikę jednak 90% ich twórczości jest spójna od początku.

0

@Chwytliwy Czy Polska jest uboga w gwiazdy? No nie wiem, zobacz sobie ile już edycji tego programu było (włącznie z tymi z TVNu). Wszyscy "poważni" już tam dawno temu wystąpili. A nowe "wschodzące" gwiazdy chcąc nie chcąc w większości mają korzenie w internecie. Polsat chcąc utrzymać oglądalność na przyzwoitym poziomie musi sięgać po młodego widza, a jak lepiej to zrobić jak nie Youtuberami

konto usunięte

0

@Striker Być może nie jestem przyzwyczajony do takiego stanu rzeczy, ale no trochę szkoda że Gimper poszedł do tego programu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?