La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2101 Culés

3

https://www.youtube.com/watch?v=PZz4JGnAqvs
Tego mi brakuje w naszej grze gra z pierwszej piłki,wymienność pozycji,gra w trójkątach ,klepka,tego już nie ma odchodzimy od tego widzę to z roku na rok tym bardziej że mamy silny zespół nasza gra jest wolna i czytelna nie mówię że mamy być jak druzyna Pepa bo nigdy juz takiej druzyny nie będzie ,ale widać ze brakuje tych mechanizmów lubię Valverde jest naprawdę świetnym szkoleniowcem ale jak nic się nie zmieni i nasza gra będzie wyglądać tak jak teraz to naprawdę czarno to widzę na pewno będzie bardzo ciężko o ligę mistrzów ale trzeba być dobrej myśli i oby Barca wróciła do swojej najwyzszej formy w kluczowym momencie.VeB!

0

@pempo13 Właśnie na początku ostatniego Clásico ze zdumieniem obserwowałem jak Real tworzył te trójkąty. Dosłownie w każdej części boiska obok gracza z piłką pojawiało się dwóch kolegów. Do tego nasz nieskuteczny pressing, atakowaliśmy wysoko zawodnika z piłką, a nie kolegów do których mógł zagrać. Głównie przez to pierwsza połowa wyglądała tak jak wyglądała.

1

@pempo13 Proponuję się najpierw zastanowić nad przyczyną takiego stanu. Może być to brak wykonawców zamysłów tiki taki, albo ewolucję taktyki obronnej. Za Guardioli była masa meczów gdzie nudno się klepało głową w mur. I to było raczej skutkiem dobrze ustawionego tzw autobusu.

Dzisiaj ponadto brakuje jakości wśród piłkarzy. Wystarczy popatrzeć na ofensywne usposobienie pomocy Barcelony, pomijając Messiego. Potencjał niemal zerowy z obecną formą pomocników

0

@Ghandi Być może ,ale są drużyny gorsze zdecydowanie np. Betis naprawdę grają ładną dla oka piłkę a sami dobrze wiemy że klasy zawodników to przepaść więc nie można mowić że tylko z tego powodu są też inne czynniki które wpływają na to że Barca nie gra tak jak powinna nie mówię parę meczów było naprawdę dobrych i ładnych dla oka ale to mogę policzyć na palcach jednej ręki w tym sezonie.

« Powrót do wszystkich komentarzy