Następny mecz:  Barcelona  -  Betis     ·  Niedziela, 25 sierpnia 21:00  ·  2. kolejka La Liga Canal + Sport 2   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Brak informacji

Zainteresowania:

piłka nożna

Ulubiony zawodnik:

Rivaldo,Ronaldinho,Messi,Alexis Sanchez,Iniesta,Xavi,

Ulubione zespoły:

BARCA

Barcelonie kibicuję od:

16 lat

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

7 kwietnia 2012

Dni w serwisie

2690

Liczba komentarzy

460

Ocena komentarzy

+446

Najlepiej oceniane komentarze
 • pempo13

  „Proszę was tylko o jedno. Nie będę wam wypominał niedokładnego podania, niecelnej główki kosztującej nas bramkę tak długo, jak będę widział, że dajecie z siebie sto procent. Mogę wybaczyć błędy, ale nie wybaczę, jeżeli nie będziecie oddawać serca i duszy za Barcelonę."

  „Nie proszę o wyniki, a o wykonanie. Nie będę akceptować ludzi nieprzykładających się do gry, niezależnie, czy jest to brak, czy połowiczne zaangażowanie."

  „To jest Barça panowie, to jest to, o co nas proszą, a ja proszę o to was. Musicie dać z siebie wszystko, musicie mieć wsparcie w swoich kolegach z drużyny, wszystkich was będących w tej sali."-Pep Guardiola

 • pempo13

  Paolo Maldini:

  "Złota Piłka to nagroda, która powinna być wręczana najlepszemu zawodnikowi roku, a nie temu kto wygrywa najwięcej trofeów drużynowych, nie jest żadnym bohaterem i nie prezentuje niczego nadzwyczajnego. Messi zasługuje na Złotą Piłkę."

Ostatnie wystawione oceny

1. kolejka Liga Mistrzów , Gr. D Wtorek, 12 września 20:45 Transmisja: Canal + Sport

Gorące tematy