La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2209 Culés

1

Wiecie co jest dla mnie ciekawe? Zarówno Suarez jak i Coutinho są obecnie bez formy. Jeden z nich dał już naszej drużynie wiele ważnych goli i asyst, a co mecz wnosi dużo waleczności. Drugi gra zdecydowanie krócej, jego gole i asysty nie dały nam nawet promila tego co jego kolegi, a do tego będąc bez formy pokazuje zero zaangażowania. A mimo tego ludzie cisną po tym pierwszym bezlitośnie, podczas gdy drugiego zagłaskaliby na śmierć, szukając winy wszędzie tylko nie w nim. Ciekawy fenomen.

konto usunięte

14

@PJ777 Walecznosc - masz na mysli ciagle pretensje do kazdego w tym do sedziego nawet wtedy gdy ma racje?

0

@PJ777 Być pod forma to mieć problem z przyjęciem jak i dokładnym podaniem pilki.

2

@AboveYou W ostatnim meczu poszedł z nogą w powietrze jak orzeł gdy bramkarz wybijał piłkę i gdyby nie ręka mielibyśmy okazje bramkową. Nie wyobrażam sobie Coutinho nie mającego najlepszej formy, który walczy o każdą piłkę.
Suarez gra wszystko za Valverde, więc nie można się dziwić jego zadyszką.
Coutinho nie gra nic, kopie się po czole i wina leży tylko w nim. Jakoś w zeszłym sezonie potrafił wziąć ciężar gry na siebie.

2

@PJ777 Fenomenem jest twoja nadinterpretacja. Nie wiem gdzie ludzie twojego pokroju dostrzegają ZERO zaangażowania w grze Coutinho.

3

@AboveYou Pretensje do arbitra, do kolegów z drużyny czy symulki to coś charakterystycznego dla Suareza, ale równie charakterystyczne jest dla niego to, że zawsze jest zaangażowany, nawet kiedy mu nie idzie. Biega za piłką do końca, pracuje, nakłada pressing, stara się i to z pewnością jest waleczność. A co do Coutinho to moim zdaniem ostatnio spadło na niego bardzo dużo krytyki tylko, że po prostu trzeba dać mu czas i szansę na odbudowanie się.

konto usunięte

1

@xofcbxo Biega za pilka do konca - to niekoniecznie dziala na jego korzysc.

Lepiej madrze stac niz glupio biegac.

Tym bardziej skoro uwazacie ze potrzebuje odpoczynku :D

1

@AboveYou Gdybyś wiedział co to pressing i walka o piłkę to byś głupio nie pytał o co mu chodzi.

0

@AboveYou Wielokrotnie wypracował w ten sposób bramki - przykład klasyk w superpucharze przegranym przez nas 1-3.
Jak już to najlepiej jest mądrze siedzieć, bo po co stać?
Gdybyśmy mieli trenera z jajami Coutinho w aktualnej dyspozycji byłby nawet za Alenią podczas układania wyjściowej 11.

2

@AboveYou O jezu jak ty gadasz od rzeczy. Gość jest zaangażowany zawsze w mecz, nawet gdy mu nie wychodzi to i tak a to gdzieś skrobnie obrońcę po kostkach, zawsze mu przeszkadza w wyprowadzeniu piłki. Każdy trener to widzi i od początku jego poważnej kariery jest zawodnikiem pierwszego składu w każdym swoim klubie. A ty coś gadasz o pretensjach do każdego. Taki gość, taki ma charakter na boisku i tyle. Każdy na boisku wolałby mieć takiego zawodnika u siebie w drużynie.

0

@AboveYou No nie, mam na myśli bieganie w pressingu i pracę w obronie.

0

@kerouac Zgadzam się, że "zero" zaangażowania to zbyt mocne słowa, ale po prostu irytujące jest patrzenie na Coutinho, który po stracie piłki nie pędzi sprintem do jej odbioru tylko ze zwieszoną głową sobie biegnie w stronę rywala.

konto usunięte

0

@MarioVeB! Mysle ze tylko ty znasz takie pojecia jak pressing i walka o pilke.

« Powrót do wszystkich komentarzy