La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1637 Culés

2

Powiem Wam jak wczoraj włączyłem stream meczu z komentarzem hiszpańskim to niebo a ziemia z tym co się dzieje w polskich kanałach. Tam żyją każda akcja, nawet w środku pola. Było z 3 komentatorów, każdy leciał na emocjach, każdy coś opowiadal/relacjonował jakby to był ostatni mecz, były tez śmiechy i to dość sporo. To tak przyjemnie się ogląda a w polskich to zazwyczaj zanudza tysiącami historii, jeszcze więcej gadania o zawodnikach jakiś bezsensownych historii i przy tym długi sztywny kij w plecach. Nie oceniam czy tam są za Barca czy Realem ale mam wrażenie jakby komentowali wieczór poetycki a nie mecz piłki noznej

0

@Katalończyk 99 Powiem ci że często oglądam z komentarzem hiszpańskim. Tam zawsze komentują w ten sposób. Niektórych może drażnić taki styl komentowania, jednak mi się podoba. Tak jak sam wspomniałeś oni żyją każdą akcją nawet taką daleko od bramki. To sprawia że nawet nudny mecz przyjemniej się ogląda :)

0

@Katalończyk 99 



No nie wiem. Ten duet jest boski po prostu.

0

@koksik2700 Twarowski to gość, jedyny przy którym nie nudzi mnie komentarz. Mógłbym oglądać Siarke Tarnobrzeg z Odrą Opole gdyby komentował ale lista ciekawych komentatorów kończy się na nim
Cwiakale lubiłem ale coraz bardziej sztywny jest i leci w sztampe. Wiedzę ma ogromne za co szacunek ogromny ale no jednak ma ten kij

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?