La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1322 Culés

konto usunięte

1

Omega w All Elite Wrestling. Niby fajnie, bo cała grupa pozostanie razem, aczkolwiek głęboko w serduszku jest lekki żal, że nie trafił do Dablju.

konto usunięte

0

@PrinceDamon Ja tam się cieszę że nie jest w wwe, ok, dużo fajnych rywali miałby w wwe, ale za dużo ograniczeń jak na niego, dobrze że odszedł do AEW, poza tym wwe ma tyle talentów że on jest niepotrzebny, omega był zbędny

konto usunięte

0

@PrinceDamon Roster wzbogaca się o kolejne ciekawe nazwiska ale nadal brak jakiejś bomby. AEW mogłoby zgarnąć jeszcze Lucha Bros i LAX.

0

@PrinceDamon Niby fajnie, wrestling na tym mega zyska, ale chciałbym zobaczyć ten pop jaki by zebrał gdyby np po WM na rAw rozbrzmiała jego muzyka. To by był największy pop w historii WWE

konto usunięte

1

@FCB24 Ty chyba jaja sobie robisz, pop na pewno ogromny, ale nie ma opcji w tych czasach na taki pop, to nie era attitude

0

@Chwytliwy Oj jestem tego pewien.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?