La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1509 Culés

konto usunięte

4

Ależ nie mogę się doczekać pierwszego meczu De Jonga. Szkoda, że przyjdzie nam tyle czekać. W moim odczuciu jest pomocnikiem bardzo podobnym do Modricia. Gra głęboko, ale ma potężny ciąg na bramkę. Bardzo lubi wchodzić dryblingami i rajdami w rejony pola karnego rywali, a wychodzi mu to świetnie. Nie wiem dlaczego często jest przedstawiany jako następca Busquetsa? Zupełnie inny zawodnik, o ogromnym potencjale ofensywnym. Cruyff byłby dumny z tego transferu.

0

@Ratamahatta Może dlatego że gra na pozycji DM, a czasami nawet na pozycji stopera. Zgadzam się, mi też bardzo przypomina Modricia i tak naprawdę może zagrać wszędzie w pomocy, ale obstawiam że u nas będzie szykowany za Sergio. Nie musimy mieć każdego DMa identycznego jak Hiszpan bo takich nie ma na świecie. Być może De Jong zmieni postrzeganie tej pozycji u nas i przyzwyczai nas do tego że można grać z tylu i być mega mobilnym.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?