La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1314 Culés

2

Ja to widzę tak, że oni mają wywalone w ten puchar, Valverde wystawił skład żeby rezerwowi se pograli, a nuż się uda takim składem coś ugrać, a jak nie to trudno. Co zresztą potwierdził Pique. A tu powstają już jakieś teorie że jak Messi odejdzie to skończymy jak Real w tym roku. Szkoda że ludzie są tak bardzo kąpani w gorącej wodzie

konto usunięte

0

@Striker nie sądzę aby mieli, po prostu chcieli coś ugrać jak najmniejszym nakładem sił, a wyszło, w sumie jak zawsze wyszło gdy bez motywacji, za tydzień pewnie będą walczyć do upadłego, jak to bywa w zwyczaju

1

@Chwytliwy Piqué: – "Rotacje? Mamy szeroką kadrę. Jeśli odwrócimy dwumecz, dobrze. Jeśli nie, powalczymy za rok"
Więcej nie muszę wiedzieć. Takim składem się nie wychodzi na Seville chcąc awansować dalej.

konto usunięte

0

@Striker no ale wyszli XD

0

@Chwytliwy Przeczytaj jeszcze raz

konto usunięte

0

@Striker wiem wiem, już tak se jaja robię

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?