La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 672 Culés

konto usunięte

6

Tak oglądam sobie kompilacje Maxi Gomeza i powiem szczerze kompletnie mnie on nie przekonuje. Wiem, że jest poważnie rozpatrywany w kontekście letniego transferu, ale dla mnie to taki troche prosty chłopak. Nie zrozumcie mnie źle po prostu Suarez przykładowo rządził i dzielił przed transferem do Barcy, a tu to taki odpicowany Paco. Przynajmniej na tą chwilę nie wygląda on zawodnika, który miałby 'posadzić' gryzonia na ławce.

konto usunięte

5

@masq Powiem Ci coś w tajemnicy. To nie Ciebie ma przekonać ;)

13

@Odesseiron Powiem ci coś w tajemnicy. Tu każdy może wyrażać swoje opinie ;)

3

@masq Zgadzam się, Jovic prezentuje sie o niebo lepiej na ten moment.

konto usunięte

0

@ToWinaSedziego Jovic ma jakąś klauzule?

0

@masq Pamiętaj, że on nie ma jeszcze 23 lat, więc tak naprawdę jeszcze wiele przed nim.

0

@masq Nic mi nie wiadomo nt klauzuli, ale spekuluje się ze jego transfer mógłby wynieść około 35mln

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?