La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1484 Culés

16

Po bacznych obserwacjach nastąpiła zmiana na tronie największego piłkarsko-tłiterowego głąba, frustrata i idioty.
Rafał Muniak ON TOP.
El Jarek niestety spada na drugie miejsce. Jednak wierzę, że się nie podda i będzie wciąż tak zaciekle walczyć o to miano :)

A moim zdaniem faul po prostu był. Z tym, że to nic za bardzo nie zmienia wg. mnie. I tak pewnie by jakoś wcisnęli tą bramkę... Niepopularne stwierdzenie odnośnie Barcelony Valverde, ale wczoraj odniosłem wrażenie, że gra lepsza niż wynik :)

Miłego dnia wszystkim!

0

@macio_944 Dla mnie też, bramkarzowi ręce wygieło i jednocześnie trafił też w piłkę.

0

@MesQueUnClub_87 Ciężko ocenić tę sytuacje... Jestem prostym kibicem, Suarez wlatuje pełnym impetem w bramkarza, który piłkę już prawie ma złapaną, robiąc mu przy tym ziaziu -> dla mnie faul. Ale nie wiem, może się mylę :)
W każdym razie na ** drążyć. To nic nie zmieni. Utrzymaliśmy przewagę 4 pkt nad Atletico. O Real będziemy się martwić, jak się zbliżą przynajmniej na 5/6 pkt.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?