La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1502 Culés

46

Ja tylko od siebie napiszę tak

Dembele dzisiaj oglądałem z wielką przyjemnością, jakże dojrzale zagrał Francuz, na prawdę świetnie funkcjonuje współpraca w ataku, widać, że jest chemia z Leo i Cou. Co do Arthura to stwierdzam, że jemu się nie da odebrać piłki bez faulu, wygina się z tą piłką jak guma, po prostu majstersztyk i bez wątpienia wspaniała przyszłość naszej linii pomocy no i Vidal, ten gość jest wszędzie, on chce i odebrać i strzelić, podejrzewam, że nawet przy niekorzystnym wyniku 0 do 5, gdzie każdy by tylko marzył o tym by zejść już do szatni on by dalej tam biegał i stosował pressing, nie do za-je-cha-nia! Lenglet również baardzo mi się podobał, pewny i zdecydowany, daje poczucie bezpieczeństwa, wpasował się pięknie pod nieobecność Umtitiego. Leo nie schodzi ze swojego poziomu, co prawda mecz rozpoczął od kilku strat, ale później było tylko lepiej i lepiej, czysto teoretycznie, ale gdyby każdy kończył kluczowe podania od Messiego to te wyniki co drugi mecz byłyby hokejowe. Podsumowując, bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu, szybko zleciało.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?