- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1228 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1228 Culés
0
Jeśli klauzula Stuaniego to faktycznie raptem 15 baniek, to nie ma się nad czym zastanawiać.
15
@LuisSalvano Odrzucili ten transfer głównie właśnie przez tą klauzule. Teraz dziennikarz pracujący w Barca TV podaje, że temat Moraty powraca i jest to ''gorący'' news.
1
@BarcaInfo No jak sępią 15 baniek za całkiem dobrego napastnika, to nie kumam ich toku rozumowania. A Morata jaki jest to wiemy.
5
@LuisSalvano Chodzi o to, że Barcelona ma pewne limity ekonomiczne o czym mówił Valverde na konferencji więc może nie mogą sobie pozwolić na zapłacenie teraz 15M euro.
2
@LuisSalvano Morata jest jak Pogba
w Realu i Juventusie bardzo dobry napastnik
w Chelsea słabiutko
Pogba pod wodzą Mourinho jeden z najbardziej przereklamowanych piłkarzy a pod wodzą Solskjæra jeden z najlepszych na świecie na swojej pozycji
1
@LuisSalvano Morata umiejętności ma na tego rezerwowego, ale go tu nikt nie chce, bo to ExMadrista. Jak wrócił z Juve do Realu, to bramki strzelał jak na zawołanie, a był tylko zmiennikiem Benzemy.
0
@BarcaInfo A De Jonga, czy De Ligta jak ew. chcieli zatem kupić zimą?
0
@LuisSalvano chcieli uzgodnić warunki przeniesienia latem
0
@LuisSalvano To był temat zimowego transferu któregokolwiek z nich? Cały czas mówiło się o zawarciu porozumienia teraz i finalizacji transferu w letnim oknie
4
@LuisSalvano Nie chcieli. Warto czytać dokładnie informacje. Cały czas był temat zamknięcia transferu w zimie i dołączenie dopiero w lecie. Nawet sami piłkarze mówili, że nie odejdą w zimie.