- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1456 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1456 Culés
1
Czy Wy naprawde nie rozumiecie że to sa tylko ludzie a nie maszyny? Piłkarze praktycznie non stop grają a My wymagamy od nich by w każdym meczu prezentowali się ze znakomitej strony. Stoch czy inni skoczkowie mają jeszcze czas by wygrywać, lekkoatleci nie muszę wygrywać w mityngach bo najważniejsze są mistrzostwa i tak jest z większością sportowców. A piłkarze Barcelony którzy są non stop pod wielką presją muszą kurde nam udowadniać co 3 dni że są najlepsi na świecie. Zwłaszcza że naprzeciwko zawsze są zespoły które potyczkę z Barceloną traktują jak najważniejszy mecz w sezonie. Cieszcie się z tego co macie teraz bo rewelacyjnie to już było i na pewno szybko nie wróci. Dla mnie mecz Barcelony to święto i bez względu co się dzieje ciesze się że grają.
0
@Janiama akurat od busquetsa należy wymagać, facet od początku sezonu gra przeciętnie, więc?
0
@Chwytliwy Więc o nim pisałem przed sezonem. Ale jak można tak krytykować i za co?
0
@Janiama Ale nie widzę tutaj wylewu dzisiaj, konstruktywna krytyka i tyle, poza tym apetyt rośnie w miarę jedzenia
0
@Chwytliwy Się ostatnio uczepiles tego Busquetsa w każdym komentarzu ;P
0
@gorgota zawsze jak ktoś gra słabo to go się czepiam jak cholera, ja nigdy nie biorę jeńców
1
@Chwytliwy Prawidłowo, zero litości