La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1763 Culés

Co ten Ryoyu robi, ze skacze tak dobrze?

@badej60 Dużo ryżu je.

@badej60 Oprócz skoków pracuje również w firmie budowlanej, gdzie ma okazję ćwiczyć wyskok w wiadrach zalanych betonem co skutkuje w turnieju uczuciem lekkości i tak świetnym wybiciem.

@badej60 Jakiś specjalista mówił, że szybko podnosi narty i przybiera pozycję w locie, która zapewnia mu tak dalekie skoki.

@Danny Gaucho tez duzo ryzu jem a tak nie skacze :(

@Danny Gaucho Moj kolega jadł dużo ryżu i tak nie skacze, jedyne co to oczy w skos mu poszły

@badej60 A byliście na skoczni, że twierdzicie, że nie umiecie? ^ ^ Może warto spróbować ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

Sonny Anderson po dwóch sezonach spędzonych na Camp Nou, opuścił FC Barcelonę i przeszedł do Olympigue Lyon. Francuski klub zapłacił za niego rekordowe 19 mln euro. Z katalońskim klubem Brazylijczyk zdobył dwukrotnie Mistrzostwo Hiszpanii (1998, 1999) oraz Copa del Rey (1998).